Nasz hostel zlokalizowany około 1 minutę drogi od serca gdańskiej starówki– ul. Długiej. To doskonały punkt do odwiedzenia najpiękniejszych zabytków Gdańska. Hostel znajduję się w zabytkowym Dworze Miejskim z XVI w, wchodzącym niegdyś w skład fortyfikacji obronnych miasta. Składa się z trzech baszt połączonych ze sobą budynkami dawnej stajni. Goście naszego hostelu mogą więc poczuć prawdziwego ducha historii Gdańska, pełnego tajemnic, niespotykanej architektury i niezwykłego klimatu.

Dostęp do najpiękniejszych zakątków Gdańska

Hostel „Bi-Pi” stanowi doskonały punkt wypadowy do wszystkich najbardziej znanych atrakcji turystycznych Gdańska. Idealne wręcz położenie względem połączeń komunikacyjnych (przystanek PKP Śródmieście, tramwaj, autobus) ułatwia wszelkie wycieczki w inne zakątki Gdańska oraz całego Trójmiasta. Na życzenie gości hostelu proponujemy także pomoc w załatwieniu transferu.

Co na Ciebie czeka w naszym hostelu

Dysponujemy 77 miejscami noclegowymi w 1-, 2-, 3-, 4- osobowych pokojach  prywatnych oraz większymi, wieloosobowymi ze wspólnym węzłem sanitarnym. Goście naszego hostelu mogą także skorzystać z zamówienia pysznych posiłków, darmowych ciepłych napojów przez całą dobę, wypożyczalni rowerów i samochodów, darmowego Wi-Fi czy bezpłatnego parkingu. Pracownicy hostelu chętnie udzielają wszelkich informacji na temat Gdańska i okolic. Całodobowa recepcja umożliwia meldunek o każdej porze dnia i nocy, a personel pozostaje do dyspozycjo gości w nagłych sytuacjach.

Hostel „Bi-Pi” to doskonałe miejsce dla osób, które chcą wypocząć w najbardziej atrakcyjnej części Gdańska, nie wydając przy tym fortuny. Przyjmujemy rezerwacje zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup.

 • lokalizacja
 • darmowe Wi-Fi
 • informacja turystyczna
 • wypożyczalnia rowerów
 • recepcja 24h
 • darmowe ciepłe napoje 24h
 • TV Sat
 • możliwość zamówienia śniadań
 • restauracja
 • darmowe ręczniki
 • wypożyczalnia samochodów
 • możliwość zamównienia transferów
DOKONAĆ REZERWACJI można  TYLKO drogą elektroniczną. W celu dokonania rezerwacji należy w wiadomości podać następujące dane:

1. Imię i nazwisko,
2. Termin przyjazdu,
3. Rodzaj pokoju,
4. Liczbę miejsc / liczbę osób,
5. Ewentualne zapotrzebowanie na wyżywienie,
6. Godzinę przyjazdu,
7. Liczbę noclegów,
8. Dane do faktury (wymagane również w przypadku osoby prywatnej),
9. Nr kontaktowy do osoby odpowiedzialnej za rezerwację.

W celu dokonania i potwierdzenia rezerwacji (nie dotyczy rezerwacji grupowych) Hostel Dom Harcerza wymaga wpłaty zadatku wynoszącego nawet do 50% (ustalane indywidualnie) wartości całego zamówienia, jednakże nie niższego niż wartość usługi za pierwszy nocleg (tj.: l. osób x pierwsza noc). Wpłatę należy dokonać najpóźniej w ciągu 7 dni od dokonania wstępnej rezerwacji, jednak nie później niż 48 godzin przed planowanym przyjazdem. Brak odnotowania wpłaty może spowodować anulację złożonego zamówienia.  Zadatek jest formą potwierdzenie rezerwacji i nie podlega zwrotowi.

ANULACJE LUB ZMIANĘ REZERWACJI (nie dotyczy rezerwacji grupowych) można  przeprowadzić najpóźniej na 48 godzin przed planowanym przyjazdem i muszą zostać potwierdzone przez recepcję odpowiednim mailem. W przypadku nie przyjazdu mamy prawo anulować rezerwację pobierając sumę za cały pobyt.

W przypadku REZERWACJI GRUPOWYCH, bezpłatnych zmian oraz anulacji rezerwacji można dokonać jedynie na dwa tygodnie przed planowanym przyjazdem. W innych przypadkach mamy prawo do pobrania kwoty za pobyt za pierwszą noc.

Aby USUNĄĆ lub ZMIENIĆ SWOJĄ REZERWACJĘ prosimy o przesłanie maila pod adres: rezerwacje@domharcerza.pl .
W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska, którymi posłużono się przy dokonywaniu rezerwacji, datę przyjazdu i ilość nocy, a następnie o przedstawienie zmian, które mają zostać wprowadzone.

Procedury dotyczące grupowych rezerwacji / anulacji / zmiany zamówienia, ustalane są indywidualnie z każdą grupą (min. na 14 dni przed planowanym przyjazdem - max na 30 dni - w zależności od sezonu).

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości w trakcie dokonywania i opłacania rezerwacji w naszym obiekcie, prosimy o kontakt z recepcją pod nr telefonu
+48 58 301 36 21 .

Szybkie pytanie