Obiekt zlokalizowany ok 1 minutę drogi od serca gdańskiej starówki – ul. Długiej. Hostel znajduję się w zabytkowym Dworze Miejskim z XVI w wchodzącym niegdyś w skład fortyfikacji obronnych miasta. Składa się z trzech baszt połączonych ze sobą budynkami dawnej stajni.  Nasz obiekt stanowi doskonały punkt wypadowy do wszystkich najbardziej znanych atrakcji turystycznych miasta. Idealne wręcz położenie względem połączeń komunikacyjnych (przystanek PKP Śródmieście, tramwaj, autobus) ułatwia wszelkie wycieczki w inne zakątki trójmiasta.  Dysponujemy 77 miejscami noclegowymi w 1-, 2-, 3-, 4- osobowych pokojach  prywatnych oraz większymi, wieloosobowymi ze wspólnym węzłem sanitarnym.

 • lokalizacja
 • bezpłatny parking
 • darmowe Wi-Fi
 • informacja turystyczna
 • wypożyczalnia rowerów
 • recepcja 24h
 • darmowe ciepłe napoje 24h
 • TV Sat
 • możliwość zamówienia śniadań
 • restauracja
 • darmowe ręczniki
 • wypożyczalnia samochodów
 • możliwość zamównienia transferów
DOKONAĆ REZERWACJI można  TYLKO drogą elektroniczną. W celu dokonania rezerwacji należy w wiadomości podać następujące dane:

1. Imię i nazwisko,
2. Termin przyjazdu,
3. Rodzaj pokoju,
4. Liczbę miejsc / liczbę osób,
5. Ewentualne zapotrzebowanie na wyżywienie,
6. Godzinę przyjazdu,
7. Liczbę noclegów,
8. Dane do faktury (wymagane również w przypadku osoby prywatnej),
9. Nr kontaktowy do osoby odpowiedzialnej za rezerwację.

W celu dokonania i potwierdzenia rezerwacji (nie dotyczy rezerwacji grupowych) Hostel Dom Harcerza wymaga wpłaty zadatku wynoszącego 15% wartości całego zamówienia, jednakże nie niższego niż wartość usługi za pierwszy nocleg (tj.: l. osób x pierwsza noc). Wpłatę należy dokonać najpóźniej w ciągu 7 dni od dokonania wstępnej rezerwacji, jednak nie później niż 48 godzin przed planowanym przyjazdem. Brak odnotowania wpłaty może spowodować anulację złożonego zamówienia.  Zadatek jest formą potwierdzenie rezerwacji i nie podlega zwrotowi.

ANULACJE LUB ZMIANĘ REZERWACJI (nie dotyczy rezerwacji grupowych) można  przeprowadzić najpóźniej na 48 godzin przed planowanym przyjazdem i muszą zostać potwierdzone przez recepcję odpowiednim mailem. W przypadku nie przyjazdu mamy prawo anulować rezerwację pobierając sumę za cały pobyt.

Aby USUNĄĆ lub ZMIENIĆ SWOJĄ REZERWACJĘ prosimy o przesłanie maila pod adres: rezerwacje@domharcerza.pl .
W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska, którymi posłużono się przy dokonywaniu rezerwacji, datę przyjazdu i ilość nocy, a następnie o przedstawienie zmian, które mają zostać wprowadzone.

Procedury dotyczące grupowych rezerwacji / anulacji / zmiany zamówienia, ustalane są indywidualnie z każdą grupą.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości w trakcie dokonywania i opłacania rezerwacji w naszym obiekcie, prosimy o kontakt z recepcją pod nr telefonu
+48 58 301 36 21 .

Szybkie pytanie